Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Tags: http://www.whattocook.com/search/packingalunch.html
Posted on 03-06-2008 05:30 | 0 Comments | Favorited 0 times | Marked 0 times as inappropriate
 

Comments

Sign-in to write comments Or sign-up here