Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Postado em 03-06-2008 05:30 | 0 Comentários | Favorito 0 vezes | Marcado 0 vezes como inapropriado


Entre para comentar Ou faça a sua conta aqui