Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
03-06-2008 05:30에 게시 | 0 댓글 | 좋아하는 글로 등록된 횟수: 0 | 부적절한 글로 등록된 횟수: 0


댓글을 쓰려면 로그인 하세요 또는 가입 여기