Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
03-06-2008 05:30 投稿 | 0 コメント | お気に入り登録数: 0 件 | 不適切として 0 回マークされています


コメントを書くにはサイン・インしてください またはサイン・アップ ここに