Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Tags: http://www.whattocook.com/search/packingalunch.html
Inserito il 03-06-2008 05:30 | 0 Commenti | Preferito 0 volte | Segnato 0 volte come inappropriato
 

Commenti

Connettiti per scrivere commenti O iscriviti qui