Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
03-06-2008 05:30 -nak postázva | 0 Hozzászólások | Kedvencnek jelölve 0 alkalommal | 0 alkalommal nem idevalónak minősítve


Hozzászólás írásához jelentkezz be Bejelentkezve itt