Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Etiquetas: http://www.whattocook.com/search/packingalunch.html
Enviado no 03-06-2008 05:30 | 0 Comentarios | Favorito 0 veces | Foi marcada 0 veces como inapropiada
 

Comentarios

Identifícate para escreber comentarios ou apúntate aqui