Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Etiquettes: http://www.whattocook.com/search/packingalunch.html
Posté le 03-06-2008 05:30 | 0 Commentaires | 0 fois favoris | Rapporté 0 fois comme inapproprié
 

Commentaires

Connectez-vous pour rédiger des commentaires ou inscrivez-vous ici