Lunch Money

Pack a lunch, it adds up. By taking a sandwich that cost $2 to make and 5 minutes in the morning, not only is it more convenient an saves the hassle of going to buy lunch, but you save 4 times what eating out potentially cost.
Etiquetes: http://www.whattocook.com/search/packingalunch.html
Escrit el 03-06-2008 05:30 | 0 Comentaris | Preferit 0 vegades | Marcat 0 vegades com a no apropiat
 

Comentaris

Identifica't per escriure comentaris O registra't aquí